PIMP MY PÓLKO 2016

Wszystkich, którzy chcą pomóc w przygotowaniu Pólka do sezonu, zapraszamy do ciężkiej pracy. Jeśli masz ochotę, by dzięki Twojej pracy ośrodek stał się jeszcze bardziej piękny i atrakcyjny, to przyjeżdżaj! Przyjazd od 29 kwietnia (od godz. 18.00). Pracujemy do 3 maja. Jeśli możesz przyjechać tylko na jeden dzień, to także chętnie Cię przyjmiemy. Pamiętaj, by mieć ze sobą umowę wolontariacką (KLIK).

Czytaj więcej: PIMP MY PÓLKO 2016

Warsztaty Rad Drużyn już niedługo!

Hufcowy Zespół Kadry Kształcącej zaprasza wszystkich członków rad drużyn, rad szczepów, komendantów kręgów instruktorskich, a także tych, którzy planują w niedalekiej przyszłości pełnić wymienione funkcje, na długo oczekiwaną formę szkoleniową - Warsztaty Rad Drużyn. Odbędzie się ona 13-15 maja br. na naszej bazie obozowej - w Pólku. Więcej szczegółów znajdziecie w poniższych plikach:

Posiedzenie Kapituły Stopni Wędrowniczych 12 kwietnia 2016

Najbliższe spotkanie Hufcowej Kapituły Wędrowniczej odbędzie się 12 kwietnia 2016 (wtorek), w godzinach 16:30 – 18:30 w harcówce SH „Horyzont”, ul. Glinki 40. Na zgłoszenia mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czekamy do 10 kwietnia 2016 do godziny 20:00. W treści zgłoszenia proszę zawrzeć: imię i nazwisko, jednostkę, cel przybycia oraz numer telefonu. Po otrzymaniu zgłoszenia kapituła odeśle maila zwrotnego. Ilość miejsc jest ograniczona i wynosi 10 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kapituła Wędrownicza Hufca Bydgoszcz - Miasto

Nocka filmowa dla wędrowników

91 BDW "Równonoc" zaprasza wszystkich wędrowników Hufca ZHP Bydgoszcz-Miasto na nockę filmową, która odbędzie się 1-2 kwietnia 2016. Start w sobotę o godz. 19:00 w harcówce 91 BDW "Równonoc" w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego przy ul. Filmowej 1. Zgłoszenia należy przesyłać do 29 marca 2016 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.