Zatwierdzanie obozów

Druhno, Druhu Komendancie Obozu - a czy Ty zatwierdziłeś już swój OBÓZ?

Nie? Ale chcesz? Wobec tego skontaktuj się telefonicznie i umów na indywidualne spotkanie z pełnomocnikiem Komendantki Hufca ds. HALiZ, druhem Michałem Michalskim. Numer: 793 971 693

Kolejne spotkanie Kapituły Stopni Wędrowniczych już 17 czerwca na Zlocie Hufca

Najbliższe spotkanie Hufcowej Kapituły Wędrowniczej odbędzie się 17 czerwca (piątek), podczas Zlotu Hufca w HOO „Pólko” koło Koronowa po piątkowych zajęciach na zlocie. Na zgłoszenia mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czekamy do 15 czerwca 2016 do godziny 20:00. W treści zgłoszenia proszę zawrzeć: imię i nazwisko, jednostkę, cel przybycia oraz numer telefonu. Po otrzymaniu zgłoszenia kapituła odeśle maila zwrotnego.

Kapituła Wędrownicza Hufca Bydgoszcz - Miasto

Harcerska-detektywistyczna Gra miejska

Patrol zadaniowy COOLtura, realizujący znak służby kulturze, zaprasza wszystkich harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników na harcersko-detektywistyczną grę miejską. Uczestnicy będą mogli ubiegać się o możliwość zostania następcą słynnego detektywa Sherlocka Holmesa - odwiedzając różne miejsca w Bydgoszczy, będą musieli wykazać się umiejętnościami, które powinien posiadać każdy dobry detektyw. Gra odbędzie się 11 czerwca (sobota) i rozpocznie o godzinie 12 przed budynkiem komendy Hufca Bydgoszcz - Miasto przy ul. Dworcowej 56.

Zgłoszenia należy wysyłać do 6 czerwca na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści zgłoszenia powinny znaleźć się: nazwa drużyny oraz skład patrolu.

„Dawno, dawno, temu…”

Druhny i Druhowie!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Zlocie Hufca, który odbędzie się w dniach 17-19.06.2016 r.
Przed nami wiec słowiańskich plemion, poznawanie dawnych rzemiosł, przyjęcie chrztu przez Mieszka oraz wiele innych atrakcji.
Do zobaczenia w roku 966!

Pliki do pobrania:

Czuwaj!
phm. Katarzyna Rożek
Z-ca komendanta hufca ds. programu

Spotkanie Pokoleń

W dniu 19 maja w godz. 17.00 do 19.00 w Myślęcinku koło Centrum Edukacji Ekologicznej odbędzie się Spotkanie Pokoleń. Organizatorami wydarzenia są Wędrowniczki po Zachodnim Stoku i Komenda Hufca ZHP Bydgoszcz-Miasto. W programie ognisko oraz program nawiązujący do obchodów Roku Bohatera Chorągwi Kujawsko Pomorskiej – Mikołaja Kopernika.