Grudniowe posiedzenie KSI w komplecie

Informujemy, że na posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich 16 grudnia nie ma już wolnych miejsc. Cieszy nas chęć rozwoju naszej kadry! Zapraszamy na kolejne terminy, a informacje o nich znajdziecie w zakładce KSI.

 

 

 

Niezwyczajni Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP

Komenda Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ogłosiła plebiscyt NIEZWYCZAJNI Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP, w którym każdy harcerz, instruktor, a nawet rodzice, przyjaciele i sympatycy harcerstwa, mogą docenić działania oraz zaangażowanie naszej kadry. Zgłaszać możemy czynnych instruktorów ZHP bądź osoby nieposiadające stopnia instruktorskiego, które pełnią funkcję instruktorską. Czasu zostało bardzo mało - kandydatury w 4 kategoriach można wysyłac tylko do 19 listopada. Szczegóły znajdziecie w regulaminie plebiscytu

 

Zapraszamy na XIX Wigilię Zuchowo-Harcerską

To już XIX edycja tradycyjnego biwaku wigilijnego dla zuchów i harcerzy z naszego hufca, która odbędzie się 4-6 grudnia 2015. W tym roku Szczep Harcerski "Pod Wiatr" zaprasza na wyjątkową galę filmową. Szczegółów dowiecie się po przeczytaniu regulaminu. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 listopada, a potwierdzeniem będzie przedpłata w wysokości 15 zł za osobę, również do 30 listopada. Pliki do pobrania: 

 

Posiedzenie komendy hufca 18.11.2015

Informujemy, że w dniu 18.11 środa o godz. 18.30 po odprawie drużynowych odbędzie się posiedzenie komendy hufca.  

Komendantka Hufca ZHP Bydgoszcz-Miasto
hm. Beata Kobus

 

Kolejna Kapituła Stopni Wędrowniczych już 25 listopada

Druhny i Druhowie! Najbliższe spotkanie Hufcowej Kapituły Wędrowniczej odbędzie się 25 listopada 2015 (środa), w godzinach 17:00 – 20:00 w harcówce Szczepu Harcerskiego "Horyzont", przy parafii pw. Ducha Świętego, ul. Glinki 40. Na zgłoszenia mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czekamy do 23 listopada 2015 do godziny 20.00. W treści zgłoszenia proszę zawrzeć: imię i nazwisko, jednostkę, cel przybycia oraz numer telefonu.Po otrzymaniu zgłoszenia kapituła odeśle maila zwrotnego. Ilość miejsc jest ograniczona i wynosi 8 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przewodniczący Kapituły Stopni Wędrowniczych

pwd. Damian Pietruszyński

  

 

Zbiórka hufca

Druhny i druhowie! Zwołuję w dniu 11 listopada 2015 o godz. 12:00 zbiórkę całego hufca na rynku Starego Miasta w Bydgoszczy. 

Komendantka Hufca ZHP Bydgoszcz-Miasto
hm. Beata Kobus

 

 

Terminy posiedzeń Komisji Stopni Instruktorskich


Znamy już terminy posiedzeń naszej, hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich na rok harcerski 2015/2016. Spotkania odbywać się będą zawsze od godz 17:00, tradycyjnie w siedzibie hufca przy ul. Dworcowej 56. Zgłoszenia prosimy składać telefonicznie pod numerem 793 971 693 do Przeowdniczącego KSI - hm. Michała Michalskiego. Najbliższe posiedzenie KSI planowane jest na 27 listopada 2015, a na zgłoszenia Przewodniczący KSI oczekuje do 25 listopada. 

Czytaj więcej: Terminy posiedzeń Komisji Stopni Instruktorskich

Odprawa Drużynowych - "Hufiec po zmianach"

Drużynowi! Zapraszamy Was na Odprawę Drużynowych 18 listopada (środa) o godz. 17:00 w siedzibie Hufca przy ul. Dworcowej 56. Spotkanie potrwa 60 minut.