Dla Instruktora


Wykaz publikacji wspierających samorozwój:

Potęga podświadomościAtomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty12 życiowych zasad. Antidotum na chaosBądź skuteczny. 50 narzędzi rozwijających efektywność osobistą i zawodową7 nawyków skutecznego działania

Potęga podświadomości autorstwa Josepha Murphy jest to wyjątkowy poradni, niewymagający od nas znaczących i radykalnych zmian w życiu. Jest to zbiór porad jak zaufać sobie i lepiej poznać swoje możliwości. Proste porady pomagają usunąć bariery, stojące na przeszkodzie do realizacji Twoich marzeń. Autor uważa, że jeśli wierzysz w coś bezgranicznie i jesteś w stanie sobie to wyobrazić to nie ma takiej przeszkody, której nie byłbyś wstanie pokonać, a twoje marzenia staną się rzeczywistością. Same porady zawarte w książce nie są specjalnie odkrywcze, lecz ten poradnik pokarze Ci jak za pomocą drobnych kroków i praktycznych wskazówek osiągnąć zamierzone cele. Napisana jest łatwym i przystępnym językiem.

Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty autorstwa Jamesa Clear to prosty poradnik kształtowania dobrych nawyków i pozbycia się złych przyzwyczajeń. Książka ukazuje mechanizmy kierujące naszym codziennym zachowaniem. Autor prezentuje jak tworzą się nawyki i jak ni mi świadomie sterować. Tajemnicą sukcesu jest metoda małych kroków. Codzienne nawyki pozwalają osiągnąć zamierzony efekt bez dużego nakładu sił. Zawarte w książce rady poparte są naukowymi dowodami opracowanymi przez Autora.

12 życiowych zasad. Antidotum na chaos autorstwa renomowanego psychologa Jordana B. Petersona. Książka w humorystyczny sposób podpowiada, jakimi regułami powinniśmy się kierować w życiu by poprawić komfort życia i wprowadzić regularność w naszych działaniach. Autor w książce porusza zagadnienia od dyscypliny po skłonność do ryzyka i odpowiedzialność. Książka ukazuje wieczne prawdy w odniesieniu do współczesnych problemów.

hdj
Treść 1

 

Wykaz publikacji wykonany przez pwd. Jędrzej Lubońskiego w ramach zadania próby podharcmistrzowskiej.